x

Yhteystiedot

 
Vepe Oy Peltonen
Liekonkuja 6
PL 69, 04301 TUUSULA
 
   
Y-tunnus 1899393-6
Vaihde (+358) 9 2747 220
info@vepe.fi              
 
   
Henkilökunnan sähköpostiosoitteet:
etunimi.sukunimi@vepe.fi
 
   

Aukioloajat:
ma-pe: 8:00-16:00
Lähettämö 7:00-15:30

Huom! Kesäkuussa lähettämön aukioloaika klo 7-15
 

 

 

Myynti

Rakennustuotteet
Kaj Peltonen
+358 400 438 346
kaj.peltonen@vepe.fi

Pekka Tuominen
+358 40 831 6543
pekka.tuominen@vepe.fi

Marko Peltonen
+358 40 935 0046
marko.peltonen@vepe.fi

 

Aluesuojaaminen 
Kaj Olander
+358 40 664 3244
kaj.olander@vepe.fi

Mikko Niemenmaa
+358 40 520 1003
mikko.niemenmaa@vepe.fi

Karoliina Laine
+358 40 640 3946
karoliina.laine@vepe.fi

Juha-Pekka Linnonmaa
+358 400 147 204
juha-pekka.linnonmaa@vepe.fi

 

Vepe-Icepro Oy

www.vepeicepro.com

Matti Karmala
+358 44 542 0372
matti.karmala@vepeicepro.com

Tomi Hukari
+358 44 050 0194
tomi.hukari@vepeicepro.com

Jani Koskela
+358 50 058 9659
jani.koskela@vepeicepro.com

Ville Vihavainen
+358 40 823 1979
ville.vihavainen@vepeicepro.com

Topi Palo
+358 50 537 2529
topi.palo@vepeicepro.com

 

Logistiikka
Kalle Leskinen
+358 400 380 889
kalle.leskinen@vepe.fi

Markkinointi ja viestintä
Hanna-Kaisa Waittinen
+358 50 393 4951
hanna-kaisa.waittinen@vepe.fi

 

 

 

 



 

 


Johto

Toimitusjohtaja
Jarmo Poukkula
jarmo.poukkula@vepe.fi

Vepe-Icepro Oy, toimitusjohtaja
Riku Kallioniemi
riku.kallioniemi@vepeicepro.com

Talousjohtaja
Joni Ristevirta
+358 40 060 1477
joni.ristevirta@vepe.fi

Operatiivinen johtaja
Lasse Pylväs
+358 40 583 2501
lasse.pylvas@vepeicepro.com

Tuotantojohtaja
Joni Toivonen
+358 40 709 62 70
joni.toivonen@vepe.fi

 

 


 

Laskutus

Verkkolaskutusosoitteemme
Yritys: Vepe Oy Peltonen
Y-tunnus: 1899393-6
Verkkolaskutusosoite: 003718993936

Välittäjä: Maventa
Välitystunnus: 003721291126
(mikäli lähetätte pankkiverkosta, välittäjäksi DABAFIHH)

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, vastaanotamme
paperiset laskut osoitteeseen: PL 69, 04301, 04301 Tuusula

Voitte myös lähettää PDF -muotoiset laskut sähköpostitse
osoitteeseen info@vepe.fi

 



Yhteydenottolomake